MER PLUS

 Torby papierowe z nadrukiem – producent

Firma Mer Plus istnieje na rynku od 1993 roku, a produkcję toreb rozpoczęliśmy od roku 2000. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu parkowi maszynowemu produkujemy wysokiej jakości torby papierowe w bardzo szerokim zakresie rozmiarów. Od początku istnienia firmy kładliśmy nacisk na jakość i terminowość, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych proporcji pomiędzy ceną a jakością.

Jako lokalny producent, początkowo rozpoczęliśmy od małych zamówień, ale dzięki wytrwałości i stałemu rozszerzaniu oferty, zostaliśmy czołowym polskim producentem toreb papierowych z dużą liczbą stałych klientów, których corocznie przybywa.

Przy wsparciu projektu współfinansowanego przez UE pod nazwą „Paszport do eksportu” rozszerzyliśmy ofertę na rynku międzynarodowym zyskując coraz więcej klientów zagranicznych z Niemiec, Francji, Holandii, Austrii, Słowenii, Szwajcarii, Czech oraz na Malcie.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta i dlatego stale poszerzamy naszą ofertę i poszukujemy innowacyjnych technik drukarskich. Jesteśmy dumni mogąc widzieć wśród naszych klientów jedne z najbardziej rozpoznawalnych firm, takich jak Ikea czy Emirates Airlines, a także firmy małe i lokalne.

Cieszymy się z przyszłej współpracy