Producent toreb papierowych

Producent toreb papierowych

Producent toreb papierowych

Jako producent toreb papierowych działamy w branży produkcyjnej od 1993 roku, oferując wyrób toreb papierowych dobrych jakościowo. Nawiązaliśmy w tym czasie
współpracę z wieloma przedsiębiorstwami w kraju i za granicą, dostarczając rozwiązania dla firm z różnych branż. Jako producent toreb papierowych możemy zagwarantować:

Produkujemy:

torby papierowe
dostosowanie produktu do indywidualnych wymagań naszych Klientów
torby papierowe
wprowadzenie logotypów bądź grafiki zgodnie z życzeniem Zleceniodawcy
torby papierowe
przygotowanie wyrobów w określonych wymiarach i kolorystyce,
torby papierowe
wykonanie zdobień ręcznie – przy zamówieniu modeli z serii „hand made”.

Gwarancja jakości

Będąc producentem toreb papierowych możemy zagwarantować jakość wykonywanych wyrobów. Doskonale wiemy z jakich materiałów powstają nasze produkty oraz znamy proces wytwarzania. Daje nam to podstawę do zapewnienia o bardzo dobrych parametrach gotowych produktów. Ponadto współpracując z producentem toreb papierowych w transakcji nie bierze udział żaden pośrednik. Dzięki temu ceny produktów są bardzo obiecujące, a przy częstych i dużych zamówieniach jesteśmy skłonni do negocjacji.

Podnieś swój brand na wyższy poziom

 

Na współpracy z producentem papierowych toreb skorzysta każdy przedsiębiorca – niezależnie od branży. Nasze wyroby mogą być doskonałym, stałym elementem marketingu, wspierającym identyfikację wizualną. Sprawdzą się jako opakowania dla zakupów w drogeriach lub butikach odzieżowych.

Mogą być wykorzystane również jako opakowanie dla materiałów promocyjnych podczas targów lub przy nawiązywaniu współpracy z nowych kontrahentami.

Wykonujemy także egzemplarze o charakterze dekoracyjnym – idealne do zapakowania prezentu. Możemy produkować takie przedmioty dla sklepów i hurtowni z artykułami papierniczymi.

Wspiera nas UE

PROJEKT UE Umowa o dofinansowanie nr. UDA – POIG.06,01,00-14-033/13-00
MER PLUS JANASZEK SPÓŁKA JAWNA

Celem Projektu było wzmocnienie pozycji na rynku i rozwój przedsiębiorstwa poprzez rozpoczęcie eksportu,pozyskanie nowych rynków zbytu i kluczowych klientów oraz promocja i zwiększanie rozpoznawalności marki firmy za granicą m.in.: udział w zagranicznych imprezach targowo – wystawienniczych (Niemcy,Austria,Rosja,Wielka Brytania)

 

 

Zobacz również nasze torby reklamowe!