Producent toreb papierowych

Ekologiczne torby papierowe ECO/KRAFT

O produkcie

W ostatnich latach zyskały na popularności ekologiczne torby papierowe. Można obecnie spotkać tego rodzaju opakowania w drogeriach oferujących kosmetyki naturalne, jak również w ekskluzywnych butikach. Ich użytkowanie wpisuje się w trendy eko i dobrze świadczy o polityce wewnętrznej w firmie, w której znalazło się miejsce na troskę o stosowanie produktów mających walory ekologiczne. Przygotowywane przez nas wyroby Eco/Kraft powstają na bazie materiału posiadającego atrybuty środowiskowe.

Torebki eko Papier kraft prążkowany 100g.
Wzmocnione paski górne i dno torby. Sznurek jutowy.
Pakowane po 10szt.
Na zlecenie torby z wybranym uchwytem
(sznurek juta, sznurek bawełna, wstążka satynowa) Torby na zlecenie podlegają indywidualnej wycenie.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia na torby papierowe z logo jest ustalany przez przedstawiciela firmy Mer Plus. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, Ustala ceny i czas realizacji.

Atuty produktu

  • Do atutów naszych toreb papierowych o atrybutach środowiskowych zalicza się także wygląd. To proste, minimalistyczne produkty, które charakteryzuje jednolita kolorystyka utrzymana w typowym tonie szarego papieru.

  • Produkty odznaczają się przy tym znaczną wytrzymałością na obciążenia. Sztywne denko oraz usztywnione kartonem górne zakładki bardzo dobrze wpływają na zachowanie formy produktu oraz zwiększają jego wytrzymałość.

    Dzięki temu mogą być wielokrotnie używane. Obciążenie dobrze znoszą także bawełniane, naturalne sznurki wpisujące się w estetykę ekologicznych toreb papierowych. Ponadto są wygodne w noszeniu.

  • W naszym asortymencie są dostępne produkty o wyglądzie i właściwościach bardzo zbliżonych do ekologicznych toreb papierowych w różnych wariantach wymiarowych oraz kształtach. Tak zróżnicowany i duży wybór daje możliwość przygotowania rozwiązania idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb.

  • U nas możesz zamówić dowolną ilość produktów – a w standardzie posiadamy aż 19 rozmiarów. Jesteśmy także otwarci na przygotowanie wyrobów w dowolnym innym wymiarze.

Zobacz również nasze torby reklamowe!