Producent toreb papierowych

Torby papierowe

O produkcie

Stworzyliśmy ofertę rozbudowaną, kompleksową, odpowiadającą odmiennym gustom naszych odbiorców. Przygotowaliśmy torby papierowe w wersji laminowanej oraz w wariancie reklamowym – z umieszczonym logotypem. Znaczną część naszego asortymentu stanowią także modele ekologiczne, wykonane ze specjalnego typu papieru Eco/Kraft o gramaturze 100 g/m2 – także w wersji prążkowanej. W ofercie szczególnie wyróżniają się modele ręcznie zdobione – malunkiem bądź indywidualnie zaprojektowanymi dekorami, bazującymi na naturalnych surowcach jak suszone kwiaty, muszle, sznurki, itp.

 

 

Przygotowaliśmy ofertę odpowiadającą na zapotrzebowanie współczesnego rynku konsumentów. Produkujemy bowiem modele uniwersalne, jak też spersonalizowane. Nasze rozwiązania polecamy jako opakowania prezentowe, ale mogą być też wykorzystane do przygotowania tzw. upominków firmowych dla klientów bądź partnerów biznesowych. Eleganckie torby papierowe z logo sprawdzą się także w postaci opakowań dla zakupów zrobionych w butikach, drogeriach i markowych sklepach.

 

 

Przeglądając naszą ofertę można znaleźć nie tylko różnorodność wariantów estetycznych, ale też w zakresie rozmiarów. Przygotowujemy modele w standardowych, popularnych wymiarach, jak również możemy zaproponować torby papierowe hand made w wybranym rozmiarze, a w wersji lux – także z dowolnym wzorem okolicznościowym na zamówienie. Zapewniamy szybką wycenę i terminową realizację zamówienia, a także solidne wykonanie w najdrobniejszym detalu.

Zaufały nam marki o ogólnoświatowym zasięgu jak

Czas realizacji

Zamówienia na torby dostępne na stoku realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Realizacja zamówienia na torby na zlecenie zostaje przedłużony o czas ich produkcji (od 3-5dni roboczych)

Czas realizacji zamówienia na torby z Tabeli dostępnych wykrojników jest ustalany przez przedstawiciela firmy Mer Plus.

Złóż zamówienie

Poszukaj odpowiedniego przedstawiciela ze swojego regionu Polski, lub zadzwoń do biura. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej. Ustala ceny, czas realizacji i formę płatności. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dyspozycji naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zdjęcie Joanny Wojciechowskiej
Joanna Wojciechowska

Torby reklamowe, z logo, z nadrukiem Twojej firmy CAŁA POLSKA

Zobacz również nasze torby ozdobne!