Producent toreb papierowych

Torebki papierowe na prezenty

Torebki papierowe ze sznurkiem

Torebki prezentowe z grubych, laminowanych papierów czy ekologiczne, firmowe torby papierowe to doskonały wybór zarówno na prywatne imprezy okolicznościowe, jak i w formie wsparcia marketingowego i autopromocji dla przedsiębiorstw. Torby papierowe ze sznurkiem, z uchwytami, z samymi otworami czy tasiemkami są uniwersalne i pasują do każdej okazji.

torby papierowe

Mając na względzie najwyższe standardy, którymi kierują się nasi klienci, stworzyliśmy ofertę rozbudowaną, kompleksową i w pełni odpowiadającą odmiennym gustom naszych odbiorców. Przygotowaliśmy torby papierowe w wersji laminowanej oraz w wariancie reklamowym – z możliwością umieszczenia logotypu, hasła reklamowego, motta firmowego czy oferty promocyjnej. Znaczną część naszego asortymentu stanowią także modele ekologiczne, wykonane ze specjalnego typu papieru Eco/Kraft o gramaturze 100 g/m2 – także w wersji prążkowanej. To torebki papierowe, które są zdatne do 100% recyklingu. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby postępować zgodnie z założeniami ekologii, nie tracąc przy tym możliwości zachowania elegancji opakowania.

Niebanalne torebki papierowe na prezenty

Da tych, którzy chcieliby zaskoczyć innych nietuzinkowymi pomysłami, polecamy modele ręcznie zdobione – malunkiem bądź indywidualnie zaprojektowanymi dekorami, bazującymi na naturalnych surowcach jak suszone kwiaty, muszle, sznurki czy nasiona. Wysoce zindywidualizowane torebki są niepowtarzalne, stylowe i na długo zapadają w pamięć, tak jak osoba, która je wręczała. Jeśli więc zależy Państwu na efektownie zapakowanym podarunku przy jednoczesnym zachowaniu prostoty, to kraftowe, ręcznie zdobione torebki będą idealnym rozwiązaniem.

torby papierowe ze sznurkiem

Przeglądając naszą ofertę można znaleźć nie tylko różnorodność wariantów estetycznych, ale też w zakresie rozmiarów. Przygotowujemy modele w standardowych, popularnych wymiarach, jak również możemy zaproponować torby papierowe w wybranym rozmiarze, a w wersji Premium – także z dowolnym wzorem okolicznościowym na zamówienie. Tego rodzaju torby wybierane są najczęściej na śluby i wesela, chrzciny, narodziny dziecka, urodziny, rocznice czy firmowe imprezy okolicznościowe, związane ze świętami lub awansami. Zapewniamy szybką wycenę i terminową realizację zamówienia, a także solidne wykonanie w najdrobniejszym detalu.

Zaufały nam marki o ogólnoświatowym zasięgu jak

ikea
carrefour
samsung
emirates
ikea
carrefour
samsung
emirates

Czas realizacji

Zamówienia na torby dostępne na stoku realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Realizacja zamówienia na torby na zlecenie zostaje przedłużony o czas ich produkcji (od 3-5dni roboczych)

Czas realizacji zamówienia na torby z Tabeli dostępnych wykrojników jest ustalany przez przedstawiciela firmy Mer Plus.

Złóż zamówienie

Poszukaj odpowiedniego przedstawiciela ze swojego regionu Polski, lub zadzwoń do biura. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej. Ustala ceny, czas realizacji i formę płatności. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dyspozycji naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Torby reklamowe, z logo, z nadrukiem Twojej firmy CAŁA POLSKA

Zobacz również nasze torby reklamowe!