Producent toreb papierowych

Laminowane białe torby papierowe

O produkcie

Jako producent wykonujący torby papierowe dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów oferujemy torby laminowane w białym kolorze, foliowane uszlachetnione folią błysk. Są one alternatywą dla toreb reklamowych, z nadrukiem logo firmy. Z powodzeniem są eleganckim i prestiżowym rozwiązaniem dla firm jako idealne opakowanie na prezent lub firmowy gadżet reklamowy przy okazji spotkań służbowych

Torby papierowe jednokolorowe

Laminowane białe torby papierowe to najpopularniejsze torby w wypadku gdy nie możemy albo brakuje nam czasu na wykonanie toreb reklamowych. To ważny atut tych toreb, ale nie jedyny. Prostota i elegancja to cechy które doceniają w nich nasi klienci.

Laminowane białe torby papierowe

Te torby produkowane są ręcznie w 100%. Aby zapewnić im właściwą wytrzymałość, wykonane są papieru kredowanego o gramaturze 170g. Zakładki górne (miejsce mocowania uchwytów torby) oraz dno są wzmocnione tekturą. Uchwyt to miękki bawełniany sznurek .

Laminowane torby papierowe białe – ślubne, komunijne, na chrzciny.

Laminowane białe torby papierowe

Białe torby papierowe są także alternatywą na eleganckie opakowanie prezentu z takich okazji jak: komunia, ślub czy chrzciny. Pomożemy zatowarować hurtownie, sklepy z dewocjonaliami, księgarnie, kwiaciarnie w solidne i ekskluzywne opakowania. W ofercie posiadamy również inne produkty dedykowane tym okazjom.

Produkty

Laminowane białe torby papierowe
Torby papierowe

Torba T-CD 170 x 170x65mm

Pokaż szczegóły
×

  • Wymiary:
  • Dostępne wymiary:
  • Dostępne kolory:
  • Papier:
  • Uchwyt:
  • Usztywnienia:
  • Uszlachetnienia:
  • Dostępność:

Czas realizacji

Zamówienia na torby dostępne na stoku realizujemy w ciągu 3 dni roboczych.
Realizacja zamówienia na torby na zlecenie zostaje przedłużony o czas ich produkcji
(od 3-5dni roboczych)

Czas realizacji zamówienia na torby z Tabeli dostępnych wykrojników jest ustalany przez przedstawiciela firmy Mer Plus.

Złóż zamówienie

Poszukaj odpowiedniego przedstawiciela ze swojego regionu Polski, lub zadzwoń do biura. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej. Ustala ceny, czas realizacji i formę płatności. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dyspozycji naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Torby reklamowe, z logo, z nadrukiem Twojej firmy CAŁA POLSKA

Zobacz również nasze torby reklamowe!