Producent toreb papierowych

Torby Ekologiczne 170 gr

O produkcie

W ostatnich latach zyskały na popularności ekologiczne torby papierowe. Można obecnie spotkać tego rodzaju opakowania w drogeriach oferujących kosmetyki naturalne, jak również w ekskluzywnych butikach. Ich użytkowanie wpisuje się w trendy eko i dobrze świadczy o polityce wewnętrznej w firmie, w której znalazło się miejsce na troskę o stosowanie produktów mających walory ekologiczne. Przygotowywane przez nas wyroby Eco/Kraft powstają na bazie materiału posiadającego atrybuty środowiskowe. Papier jest odnawialny i nadaje się do recyklingu, a także może być wykorzystany do kompostowania.

 

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia na torby papierowe z logo jest ustalany przez przedstawiciela firmy Mer Plus. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, Ustala ceny i czas realizacji.

Atuty produktu

 • Ekologiczne torby papierowe ECO/KRAFT

  Do atutów naszych toreb papierowych o atrybutach środowiskowych zalicza się także wygląd. To proste, minimalistyczne produkty, które charakteryzuje jednolita kolorystyka utrzymana w typowym tonie szarego papieru.

 • Ekologiczne torby papierowe ECO/KRAFT

  Produkty odznaczają się przy tym znaczną wytrzymałością na obciążenia. Sztywne denko oraz usztywnione kartonem górne zakładki bardzo dobrze wpływają na zachowanie formy produktu oraz zwiększają jego wytrzymałość.

  Dzięki temu mogą być wielokrotnie używane. Obciążenie dobrze znoszą także bawełniane, naturalne sznurki wpisujące się w estetykę ekologicznych toreb papierowych. Ponadto są wygodne w noszeniu.

 • Ekologiczne torby papierowe ECO/KRAFT

  W naszym asortymencie są dostępne produkty o wyglądzie i właściwościach bardzo zbliżonych do ekologicznych toreb papierowych w różnych wariantach wymiarowych oraz kształtach. Tak zróżnicowany i duży wybór daje możliwość przygotowania rozwiązania idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb.

 • Ekologiczne torby papierowe ECO/KRAFT

  U nas możesz zamówić dowolną ilość produktów – a w standardzie posiadamy aż 19 rozmiarów. Jesteśmy także otwarci na przygotowanie wyrobów w dowolnym innym wymiarze.

Zobacz również nasze torby reklamowe!