Producent toreb papierowych
torba papierowa

Jak dobrać rozmiar torby?

torba papierowa

Jak dobrać rozmiar torby?

Torby papierowe wykorzystywane są do promowania produktów. Na opakowaniu jest nadruk graficzny z logo firmy i sloganem reklamowym. Torby są praktyczne i eleganckie, więc gadżet doskonale się prezentuje. Poza tym można je wykorzystywać wielokrotnie, bo wykonywane są z dobrej jakości papieru. Jest możliwość zamawianie opakowań również niestandardowych wymiarów.

Jakie zalety mają torby papierowe?

Torby dekoracyjne wykonywane z papieru są wykorzystywane do pakowania prezentów. Jednak gros firm zamawia z nadrukiem do promowania produktów. Są praktyczne i eleganckie, dzięki czemu stają się doskonałym gadżetem. Istotą jest jednak grafika, która wymaga zaprojektowania. Na każdym produkcie znajduje się przede wszystkim logo, ale też hasło reklamowe, adres, strona internetowa itd. Torby są: wielokrotnego użytku, funkcjonalne i estetyczne oraz trwałe, co przekłada się na dłuższą kampanię reklamową danej marki. Z całą pewnością budują pozytywny wizerunek reklamodawcy.  Mer Plus dokłada wszelkich starań, by zamawiane produkty miały niezwykły design.  Tu liczy się każdy detal, by uzyskać taki efekt, który zainteresuje odbiorców, co w rezultacie przełoży się na sprzedaż towarów.

Jak dobrać rozmiar torby?

Torby reklamowe wykorzystywane są na eventach, specjalnych uroczystościach. Służą również do pakowania zakupów. Mają więc szerokie zastosowanie. Wykonywane są z papieru kredowego, ekologicznego, offsetowego, laminowane i jednokolorowe w różnych barwach. Jeśli produkt ma być wręczony wybranej grupie klientów, musi być wykonany z najlepszej jakości materiału. Na stronie producenta można wybrać odpowiedniej wielkości opakowania, korzystania z bazy wykrojników. To pozwala zaoszczędzić czas i środki na wykonanie nowego wykrojnika. Jeśli firma nie znajdzie w tabeli odpowiedniego wymiaru, może zamówić w przystępnej cenie inny wykrojnik. Często się zdarza, że reklamodawca poszukuje toreb o wielkości niestandardowej, idealnie dopasowanej do oferowanego produktu, który ma zostać zapakowany.

Zobacz również nasze torby ozdobne!