Producent toreb papierowych
torba

Jak kreatywnie zapakować prezent?

torba

Jak kreatywnie zapakować prezent?

Dawanie bliskim osobom prezentów jest motywowane chęcią podziękowania lub sprawienia przyjemności mniejszym albo większym podarkiem. Pierwszym co obdarowywana osoba zobaczy, będzie sposób zapakowania prezentu, warto więc wykorzystać kilka bardziej kreatywnych sposobów. Prezentujemy nasze pomysły na niebanalne opakowania prezentowe.

Tagi:

Oryginalne opakowanie dla zabieganych

Osoby, które nie mają ochoty, czasu lub zwyczajnie nie przypadają za ręcznymi pracami, oczywiście mogą zdecydować się na torebkę prezentową ze spersonalizowanym nadrukiem, nawiązującym do prezentu w środku lub wpasowującym się w gust obdarowywanego. Jeśli priorytetem jest bardziej ekologiczne, ale dalej niestandardowe rozwiązanie, idealnym opakowaniem będą torby z tektury falistej. Cechują się oryginalnym, ale schludnym wyglądem, są eleganckie i bardzo uniwersalne. Poza tym, jak przystało na torby ekologiczne, nadają się potem do ponownego wykorzystania na co dzień np. do przechowywania, nie tylko jako torebka prezentowa.

Opakowanie prezentu DIY

Osoby z artystycznymi zdolnościami mogą decydować się na zakup torebki prezentowej w wielkości dopasowanej do prezentu i w jednolitym kolorze, aby samodzielnie udekorować ją różnymi sposobami. Tutaj również sprawdzą się torby z tektury falistej, ale także torby z brązowego papieru kraftowego. W dekorowaniu torebki ograniczeniem jest tylko wyobraźnia: dostępnych jest wiele różnych artykułów papierniczych i plastycznych, które pozwolą na wykonanie ozdób. Można wykorzystać przede wszystkim farby, pisaki, wycinanki, ozdobne tasiemki, naklejki, pompony i brokat. Dekorowanie torebek jest świetnym pomysłem na wspólną zabawę z dziećmi i pobudzenie ich kreatywności, a takie spersonalizowane opakowanie prezentu doceni każda osoba, niezależnie od wieku i okazji.

Zobacz również nasze torby ozdobne!