Producent toreb papierowych

Informacje potrzebne do wyceny

Informacje potrzebne do wyceny produkcji toreb (niezbędne)

wymiary torby : szerokość , wysokośc , szerokość denka
rodzaj papieru: np. papier kredowany gąładki , papier fakturowany prążkowany, papier barwiony w masie, papier eko kraft biały lub brązowy itd.
gramatura papieru
cechy nadruku :Pantone, CMYK, hot stamping, druk UV itp.
ilość
wykończenie folia błysk, mat, soft-touch, lakier UV wybiórczo, tłoczenie wklęsłe, tłoczenie wypukłe, itp)
rodzaj uchwytów: wstążka, sznurek bawełniany, sznurek syntetyczny, ucho sztancowane , itp.

Czas realizacji

Zamówienia na torby dostępne na stoku będą realizowane w terminach od 7 dni roboczych. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie toreb na zlecenie, czas realizacji zostanie przedłużony o czas potrzebny na ich produkcję (3 do 5 dni roboczych).

Czas realizacji zamówienia na torby z Tabeli dostępnych wykrojników zostanie ustalony przez przedstawiciela firmy Mer Plus.

Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby terminy realizacji były jak najkrótsze. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Złóż zamówienie

Poszukaj odpowiedniego przedstawiciela ze swojego regionu Polski, lub zadzwoń do biura. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej. Ustala ceny, czas realizacji i formę płatności. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dyspozycji naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zdjęcie Joanny Wojciechowskiej
Joanna Wojciechowska

Torby reklamowe, z logo, z nadrukiem Twojej firmy CAŁA POLSKA

Zobacz również nasze torby ozdobne!