Producent toreb papierowych

Torby reklamowe produkcja

Torby reklamowe produkcja

Torby reklamowe to ciekawa forma promocji produktów i usług firmy, która utrwali w pamięci Klienta informacje o danej marce. Specjalizujemy się w produkcji toreb papierowych na zamówienie.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami niezbędnymi do złożenia zamówienia w Mer Plus. Przedstawiamy tabelę rozmiarów, udzielamy informacji jak prawidłowo przygotować zlecenie druku oraz informacji potrzebnych do wyceny produkcji toreb reklamowych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Czas realizacji

Zamówienia na torby dostępne na stoku realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Realizacja zamówienia na torby na zlecenie zostaje przedłużony o czas ich produkcji (od 3-5dni roboczych)

Czas realizacji zamówienia na torby z Tabeli dostępnych wykrojników jest ustalany przez przedstawiciela firmy Mer Plus.

Złóż zamówienie

Poszukaj odpowiedniego przedstawiciela ze swojego regionu Polski, lub zadzwoń do biura. Nasz dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej. Ustala ceny, czas realizacji i formę płatności. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy dyspozycji naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Joanna Wojciechowska

Torby reklamowe, z logo, z nadrukiem Twojej firmy CAŁA POLSKA

Zobacz również nasze torby ozdobne!
Zadzwoń aby uzyskać wycenę!