Producent toreb papierowych
torba

Rodzaje uchwytów do toreb

torba

Rodzaje uchwytów do toreb

Papierowe torby stanowią nie tylko doskonałą alternatywę dla szkodliwych dla środowiska toreb foliowych na codzienne zakupy, lecz również mogą pełnić rolę estetycznego opakowania na drobny upominek dla bliskiej osoby. Ozdobione hasłem lub znakiem firmowym, sprawdzą się jako nośnik reklamowy, który możesz rozdawać potencjalnym klientom lub kontrahentom. Ważnym elementem torby papierowej, przesądzającym w dużej mierze o estetyce produktu, a także o jego wytrzymałości, jest uchwyt: prosty lub skręcany, montowany do wewnętrznej części torby. Ponadto za uchwyt torby papierowej służyć mogą wstążki, sznurki albo tasiemki. Więcej w naszym wpisie.

Tradycyjne sznurki

Sznurki to zdecydowanie najbardziej powszechny rodzaj uchwytu do torby papierowej. Jego zaletą jest wytrzymałość oraz uniwersalność. Może być w tym samym kolorze co torba, lub w odcieniu z nim kontrastującym. Ponadto sznurek przy torbie papierowej może być zrobiony z materiałów syntetycznych lub naturalnych, głównie bawełny. Jego długość za każdym razem dostosowana jest do wielkości torby, dlatego papierowa torba ze sznurkiem jest wygodna w noszeniu, a uchwyt dobrze układa się w dłoni.

Eleganckie tasiemki

Oferowane przez nas wysokiej jakości torby papierowe mogą być również wykończone elegancką, gustowną tasiemką satynową lub rypsową. Takie torby idealnie nadają się jako opakowania na prezenty, gdyż same w sobie stanowią gustowny, wyrafinowany gadżet. Obdarowana nimi osoba może je ponownie wykorzystać na własne potrzeby lub na przechowywanie drobnych przedmiotów. Tasiemki dopasowane są do koloru toreb, dzięki czemu stanowią z nimi dobrze wyglądającą całość.

Uchwyt ukryty w torbie

Alternatywą dla sznurków i tasiemek będzie uchwyt ukryty w torbie, a dokładniej w niej wycięty. Może mieć różne wielkości i kształty, przy czym niezależnie od wielkości, bardzo dobrze układa się w dłoni, dzięki czemu papierowa torba staje się wygodna w noszeniu. Warto przy tym zaznaczyć, że dzięki usztywnieniom górnym, tego typu uchwyty nadają się dla toreb wykonanych z papieru o każdej gramaturze i w każdym formacie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty ekologicznych toreb papierowych.

Zobacz również nasze torby ozdobne!