Producent toreb papierowych

Tektura falista też jest Eko

Tektura falista też jest Eko

Tektura falista, to materiał opakowaniowy, składający się z ułożonych na przemian oraz sklejonych warstw płaskich i pofalowanych.Dzielimy je na dwuwarstwowe, trzywarstwowe, czterowarstwowe, pięciowarstwowe i siedmiowarstwowe.Tektura falista doskonale nadaje się do ponownego przetwórstwa, a także do kompostowania lub spalania z odzyskiem energii a więc jest jak najbardziej ekologiczna czym wpisuje się idealnie w aktualne trendy „Eco” Dzięki swoim właściwościom tektura falista jest wysoko cenionym materiałem opakowaniowym.
Podstawową zaletą jest jej lekkość ale też dobre właściwości amortyzacyjne. Warstwy tektury falistej zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi zapakowane produkty.

Ze względu a liczne zalety tektury falistej przedstawiamy Państwu nowy produkt. Torebka z tektury falistej oryginalnym kształcie.

Jednokolorowa lub z logo firmy to reklama w ekologicznym wydaniu.

Torebka reklamowa z tektury falistej

Wymiar:  28x33x10

  • Uszlachetnienie : hot –stamping
  • Uchwyt: Wstążka atłasowa 18mm
  • Dostępne w 6 kolorach.(naturalny,czerwony,zielony,srebrny,złoty,szary)
  • Oryginalny owalny kształt
  • Składana na płasko

Wyprodukowana z barwionej dwuwarstwowej tektury falistej. Logo firmy umieszczone na przedniej stronie na  grubym (250g) czarnym papierze, metodą hot -stamping zwanym również termodrukiem lub hot-printem w kolorze złotym. Składana na płasko.

Zapraszamy na szybka wycenę torby z nadrukiem : Joanna Wojciechowska : 601999402   mail: joanna.wojciechowska@merplus.pl

Zobacz również nasze torby ozdobne!