Producent toreb papierowych
torby papierowe

Torby idealne na prezent

torby papierowe

Torby idealne na prezent

Samo kupno prezentu do dopiero połowa sukcesu. Drugie pół równie ważne podczas „ceremonii” wręczania drobnych upominków, czy okolicznościowych podarunków stanowi opakowanie. To w czym zostaną wręczone prezenty, ma niebagatelne znaczenie na odbiór, wrażenia, wspomnienia. Warto zadbać o opakowanie, gdyż jest ono – powiedzmy to bardzo obrazowo tym, czym uścisk dłoni podczas pierwszego spotkania: pierwszym wrażeniem, które zostaje w pamięci na zawsze. Naszym zdaniem w tej roli idealnie sprawdzają się torby prezentowe. Dzisiaj chcemy powiedzieć, co sprawia, że myślimy tak, a nie inaczej?

Dobra torba na prezent – lepsza niż najlepszy karton

Można by godzinami rozprawiać na temat tego, co było pierwsze jajko, czy kura. Podobnie mogłoby być z dyskutowaniem o tym, co jest lepsze: karton czy torba na prezent? Na szczęście w przypadku toreb, mają one pewną ważną cechę, która sprawia, że powalają inne metody pakowania – w tym rzecz jasna pudełka – na łopatki. Tą cechą są uszy. To jedyna forma ochrony podarunku, która sprawia, że nie stawia osoby obdarowanej w niezręcznej sytuacji, jak i w czym przenieść prezent do swojego domu. Mnogość kolorów, fasonów sprawia, że dają one możliwość wyrażenia siebie, podkreślenia magii chwili. Jest to możliwe dzięki jeszcze jednej cesze, której pudełka nie mają i przez co przegrywają na całej linii. Nasze torby ozdobne nie tylko są eleganckie i wytrzymałe, można je wzbogacić o dowolny napis, grafikę, wykorzystując druk offsetowy (CMYK, Pantone), sitodruk, hot stamping (złoty, srebrny), czy też tłoczenie (wklęsłe, wypukłe). Dzięki temu nie tylko podkreślą magię chwili, zapadną na dłużej w pamięci, mogą stać się idealnym nośnikiem reklamy.

Papierowe torby na prezent dla firm

Proponowane przez nas ekskluzywne torby reklamowe to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych firm. To tak, jak napisaliśmy wyżej, idealny nośnik reklamy i sposób na promocję marki. Nieskończone wręcz możliwości technik druku i uszlachetniania papieru sprawiają, że każda torba staje się gadżetem samym w sobie, który zapada w pamięć konsumenta, idealnie buduje wizerunek firmy, jest sposobem na „pokonanie konkurencji”. Zaletą dobrych toreb na prezent jest możliwość ich wyprodukowania w każdym nietypowym rozmiarze, co znacznie skraca czas pakowania podarunku, zapewniając zawsze ten sam wysoki efekt. Szukasz sposobu na zaakcentowanie mini podarunku? – Mamy dla ciebie torebeczki w rozmiarze 5 x 7,cm. Masz do zapakowania prezent o pokaźnych rozmiarach? – Czekają na ciebie opakowania ozdobne w wymiarach 73 x 58 cm. Potrzeba innego niecodziennego wykrojnika? – Nie ma sprawy. Dbamy, by twoje prezenty zawsze wyglądały gustownie, elegancko i były zaakcentowane stosownie do chwili. Poza ozdobą w postaci druku napisu, obrazków możemy oddziaływać na gusta i odbiór klientów, odpowiednim doborem rodzaju uchwytów. Wybór też jest nie byle jaki. W roli tej może wystąpić sznurek bawełniany, sznurek jutowy naturalny brązowy, tasiemka atłasowa, tasiemka rypsowa, czy uchwyt sztancowany.

Torby na prezent w trosce o naturalne środowisko

Na koniec jeszcze jedna zaleta, która przekona osoby zastanawiające się nad wyborem papier czy torba? Nasze torby to również odpowiedź na potrzeby szukających ekologicznych rozwiązań. Produkujemy torby na prezent Eko Kraft, wykonywane na bazie papierów kraft białych i brązowych, a także prążkowanych i gładkich. Dostępne gramatury obejmują wachlarz od 100 g/m² do 250 g/m², przez co łatwo dobrać je można do zawartości torby. Wytwarzamy je z makulatury i włókien pierwotnych, dzięki czemu z jednej strony są trwałe i doskonale spełniają swoją funkcję, a z drugiej w szybkim tempie ulegają rozkładowi. Jak widać, szukając modnego i sprawdzonego sposobu na zapakowanie prezentu, sposobu na prezentację firmy nasze torby na prezent są tym, czego potrzebujesz.

Zobacz również nasze torby ozdobne!