Producent toreb papierowych
elegancka torba reklamowa

Torby reklamowe na zamówienie. Kiedy warto się nimi zainteresować?

elegancka torba reklamowa

Torby reklamowe na zamówienie. Kiedy warto się nimi zainteresować?

Torby reklamowe papierowe lub laminowane stały się w ostatnim czasie bardzo pożądanym produktem. Pełnia funkcję zakupową, ale także są świetnym nośnikiem reklamy. Jednocześnie jako materiał ekologiczny zapewnia dbałość o środowisko naturalne.

Torby reklamowe na zamówienie. Kiedy warto się nimi zainteresować?

Torby papierowe z nadrukiem są produktem, który bardzo dobrze sprawdza się jako forma reklamy. Bardzo często są wykorzystywane w sklepach odzieżowych, spożywczych, a ostatnio nawet w marketach. Stały się świetną alternatywą dla toreb foliowych. Wyróżniają się bardzo dobrą jakością, a przy tym są ekologiczne, co jest bardzo cenione przez klientów. W zależności od naszych potrzeb torby reklamowe mogą mieć logo, nazwę lub kolor, który jest wyróżnikiem danej firmy. Producentem toreb reklamowych jest firma Mer Plus, która gwarantuje najwyższą jakość materiałów. Oferują szeroki wybór produktów zarówno pod względem wyglądu, jak i koloru. Wszystkie torby nadają się do ponownego wykorzystania. Wykonują opakowania prezentowe oraz różnego rodzaju torebki na akcje promocyjne. Należy przyznać, że takie reklamówki stały się bardzo pożądane w wielu branżach.

Torby papierowe laminowane

Torby papierowe laminowane stały się bardzo prestiżowym produktem pośród innych toreb papierowych. Pokrywane są warstwa błyszczącej lub matowej folii, która jednocześnie zabezpiecza produkt przed uszkodzeniem. Najczęściej wykorzystuje się je do pakowania prezentów. Również chętnie zamawiane są przez branże sprzedające wysokiej klasy produkty. Dzięki temu, że są to materiały bardzo wytrzymałe, dają możliwość ponownego wykorzystania, dlatego klientom czy kontrahentom posłużą na dłużej. Ze wglądu na swoje wzornictwo często zamawiają je firmy z wykorzystaniem na eventy lub wszelkiego rodzaju konferencje, czy szkolenia. Do tego rodzaju toreb stosuje się bawełniane sznurki lub tasiemki atłasowe w różnych kolorach. Bardzo pożądane są przez branże farmaceutyczne, kosmetyczne oraz odzieżowe, nadają się na każdą okazję.

Zobacz również nasze torby ozdobne!