Producent toreb papierowych
torby prezentowe

Torby reklamowe premium. Charakterystyka

torby prezentowe

Torby reklamowe premium. Charakterystyka

Reklama jest bardzo ważnym czynnikiem, który w dużym stopniu decyduje o powodzeniu naszej firmy. Przy jej pomocy trafiamy do jak największej grupy potencjalnych klientów, a jednocześnie sprawiamy, że w ich głowach powstaje pozytywny obraz marki. Jeśli szukasz sposobu, żeby wyróżnić się spośród konkurencji, wybierz torby reklamowe premium. Dlaczego warto z nich skorzystać? I czym się cechują? Dowiesz się tego, czytając nasz artykuł.

Dlaczego warto wybrać torby reklamowe premium? Przede wszystkim dlatego, że jak sama nazwa wskazuje to jakość i klasa sama w sobie. Dostępne na naszej stronie www propozycje wyróżniają się elegancją i oryginalnym designem, dzięki czemu odróżniają się od innych, dostępnych na ryku propozycji. Gdzie możesz wykorzystać torby premium, tak by w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał? Przede wszystkim sprawdzą się, gdy planujesz ważne dla Twojej firmy wydarzenie i chcesz wręczyć obecnym materiały informacyjne. Dobrze dobrane torby premium sprawią, że zyskasz miano profesjonalisty, który troszczy się o zadowolenie przyszłych klientów. Nasze propozycje sprawdzą się więc na różnego rodzaju szkoleniach, targach, czy innych imprezach o charakterze firmowym. Istnieje możliwość zamówienia ich w różnych wymiarach, dzięki czemu pomieszczą zarówno duże foldery reklamowe, jak i mniejsze gadżety firmowe. Słowem: sprawdzą się w przypadku wszystkich elementów wymagających odpowiedniej oprawy.

Czym się cechują?

Czym wyróżniają się torby reklamowe premium? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały stworzone. Nasz główny surowiec to sprawdzony i ceniony papier kredowany GARDA o gładkiej strukturze, doskonałej białości i gramaturze 150-300 g. Dzięki jego wykorzystaniu każda torba zyskuje rys elegancji, a przy tym jest wytrzymała i odpowiednio sztywna. Oprócz papieru w całym procesie wykorzystujemy także najnowszą technologię i najwyższej klasy sprzęt. Wszystko to pozwala nam na osiągnięcie doskonałego efektu, który bardzo często przekracza wszelkie początkowe oczekiwania. Stworzony przez Państwa projekt zostaje w najdrobniejszych szczegółach odwzorowany na torbie, a całość wyróżnia się doskonałą jakością i odpowiednim nasyceniem barw. Nadruk, który finalnie znajdzie się na torbie, może przybierać różne postacie, zależne od Państwa oczekiwań. Na torbach typu premium najczęściej stosowane elementy to logo firmy, nazwa firmy lub grafika stworzona specjalnie z okazji danego wydarzenia.

Nowoczesne metody nadruku

Doskonały efekt końcowy uzyskujemy m.in. dzięki wykorzystaniu profesjonalnych i innowacyjnych metod nadruku. Stosowane przez nas rozwiązania to głównie druk offsetowy, a także sitodruk. Nie poprzestajemy jednak jedynie na tym. Wykorzystujemy także lakier wybiórczy UV, który pozwala na nadanie torbie zupełnie nowych właściwości. Już na etapie wykonywania projektu możliwe jest ustalenie, które elementy powinny zostać podkreślone eleganckim błyskiem. W naszej drukarni korzystam także z puchnącego lakieru UV. Co to oznacza? Wspomniany lakier posiada w swoim składzie specjalny środek, który sprawia, że podczas schnięcia i utwardzania, wybrany element zwiększa swoją objętość. Dzięki temu konkretne miejsce staje się wypukłe i świetnie nadaje się do podkreślenia ważnych elementów, takich jak logotyp, czy ornament. Przy tworzeniu toreb premium stosujemy także innowacyjny hot stamping. Metoda ta opiera się na wykorzystaniu tłoczenia folią na gorąco, co pozwala na uzyskanie doskonałego pod względem estetycznym efektu graficznego. Hot stamping występuje zazwyczaj w odcieniu eleganckiego złota i srebra, chociaż dostępny jest także w innych barwach, w zależności od upodobań klienta. Od lat popularne są także tłoczenia, występujące w wersji wklęsłej i wypukłej. One także nadają torbom elegancji i sprawiają, że rzeczywiście można określić je terminem „premium”.

Uszlachetnienia – sposób żeby się wyróżnić

Jeśli szukasz produktu, który naprawdę wyróżni Cię spośród innych, wypróbuj naszą ofertę uszlachetnień. Dlaczego? Dzięki przeprowadzeniu różnego rodzaju procesów technologicznych materiał, na którym tworzymy, nabiera nowych parametrów i oryginalnego wyglądu. Wykorzystanie uszlachetnień sprawia, że każdy projekt staje się bardziej prestiżowy, a torby reklamowe przyciągają wzrok klientów. Spośród jakich opcji możesz wybierać? Polecamy m.in. zastosowanie foli błyszczącej oraz folii matowej, które jednocześnie wzmacniają i wzbogacają powierzchnię. W naszej drukarni wykorzystujemy także lakier hybrydowy, czyli lakier drip-off, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Dzięki jego zastosowaniu uzyskujemy zupełnie nowy styl, który łączy w sobie efekt błyszczący i matowy. Inne dostępne opcje to folia holograficzna, folia poliestrowa, a nawet zdobienia ręczne.

Dostępne rodzaje uchwytów

Trzeba jednak przyznać, że na doskonały efekt końcowy składa się wiele elementów. I chociaż główną rolę odgrywa zazwyczaj powierzchnia papierowa, istotne są także różnego rodzaju dodatki. Każdy z nich powinien zostać dobrany tak, by łączyć w sobie estetykę i trwałość oraz pasować do reszty kompozycji. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg różnych typów uchwytów do toreb, które zapewniają wygodę noszenia, a do tego są bardzo eleganckie. Najczęściej wybieraną formą pozostaje klasyczny sznurek bawełniany oraz eleganckie, różnokolorowe tasiemki. Modnym ostatnio pomysłem jest także tzw. uchwyt sztancowany, czyli otwór wycięty bezpośrednio w torbie. Dzięki dbałości o wszystkie detale nasza torba zachwyci i stanie się znakiem rozpoznawczym firmy.

Zobacz również nasze torby ozdobne!